Wróć do listy

Bolesławów, śląskie

84 100 zł
411 zł/m2
Dom 204,80 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 84 100 zł
Miasto Bolesławów
Powierzchnia 204,80 m2
Województwo śląskie
Ulica 12
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 10 000 zł
Numer oferty 297552X696866787
Termin wpłaty wadium 12-09-2023 Co to znaczy?

Opis

Syndyk ogłasza przetarg na sprzedaż 1/6 domu wchodzącego w skład masy upadłości s w upadłości (22.08.2023)

Wierzyciele w postępowaniu upadłościowym Łukasza Łojek w upadłości (SW1W/GUp-s/53/2023) wrazili zgodę na sprzedaż 1/6 prawa własności nieruchomości gruntowej położonej w Bolesławowie 12, gmina Stronie Śląskie, powiat Kłodzki, dz. nr 111, obręb 0002 Bolesławów XXXX/XXXXXXXX/X, oszacowane na łączną kwotę 565.303,00 zł. Cena wywoławcza wynosi 100% wartości oszacowania 84.100,00 zł.

Oferty w zamkniętych kopertach z wyraźnym dopiskiem „NIE OTWIERAĆ – MASA UPADŁOŚCI ŁUKASZ ŁOJEK– PRZETARG” należy składać do dnia 11.09.2023 r. godzina 12.00 na adres: Kancelaria Notarialna Artur Ganicz Notariusz, ul. Buforowa 115, 52-131 Wrocław, w godzinach pracy kancelarii (od 10:00 do 15:00) lub przesłać pocztą (decyduje data i godzina wpływu do biura notariusza). Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi w dniu 12.09.2023 roku o godzinie 12:00 w: Kancelaria Notarialna Artur Ganicz Notariusz, ul. Buforowa 115, 52-131 Wrocław.

Osoby, które zamierzają wziąć udział w przetargu winny uiścić wadium w kwocie 10.000,00 zł na rachunek bankowy masy upadłości o numerze: 80 1090 2402 0000 0001 5307 4370 z dopiskiem „Wadium – Łukasz Łojek".

Szersze informacje na temat procedury przetargowej można uzyskać na stronie internetowej Kancelarii Syndyka Grzegorza Wichrowskiego.syndykowie.pllub za pośrednictwem poczty elektronicznej: