Leszno Górne, lubuskie
Szczegóły
Opis
OGŁASZA I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH
WŁASNOŚĆ GMINY SZPROTAWA
I.
1. Położenie nieruchomości – Leszno Górne ul. Bolesławiecka 5/I,
2. Opis nieruchomości – lokal mieszkalny nr 6 o pow. 47,42 m²,
3. Rodzaj zbycia – sprzedaż lokalu wraz z udziałem w wysokości 74/1000 części w gruncie - działce nr
65/3 o pow. 0.1910 ha,
4. Księga wieczysta nr - XXXX/XXXXXXXX/X,
5. Cena wywoławcza – 112.700,00 zł w tym wartość udziału w wysokości 74/1000 – 6.740,00 zł,
6. Wadium – 22.000,00 zł,
7. Data i miejsce przetargu – 28 września 2023 r. o godzinie 11
00 w Sali Rycerskiej Urzędu Miejskiego
w Szprotawie, ul. Rynek 45 – parter boczne wejście.
8. Przeznaczenie - W oparciu o zmianę „Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania
przestrzennego miasta i gminy Szprotawa”, uchwalonej przez Radę Miejską w Szprotawie w dniu
13 września 2013 r., uchwałą nr XLIV/327/2013 obszar o dominującej funkcji terenów zabudowy
mieszkaniowej zagrodowej jednorodzinnej w część tereny i punkty handlu administracji, rzemiosła i
inne.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium na konto Urzędu Miejskiego w Szprotawie PKO
BP Oddział w Szprotawie 14 1020 5402 0000 0002 0268 0403. Wadium należy wpłacić w takim terminie, aby
najpóźniej w dniu 22 września 2023 roku znajdowało się na koncie Urzędu Miejskiego w Szprotawie.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie