Wróć do listy

Radecznica, lubelskie

37 100 zł
1 290 zł/m2
Mieszkanie 28,75 m2 Kawalerka Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 37 100 zł
Miasto Radecznica
Powierzchnia 28,75 m2
Województwo lubelskie
Ulica Parkowa 2
Liczba pokoi 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 1 000 zł
Numer oferty 29694X69543351
Termin wpłaty wadium 24-04-2019 Co to znaczy?

Opis

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej im. W. Łukasińskiego w Zamościu zawiadamia, że w dniu 24.04.2019r o godz.11,00 w siedzibie Spółdzielni przy ul. Wiejskiej 17 w Zamościu odbędzie się przetarg / ustna licytacja / dla ustalenia pierwszeństwa na ustanowienie odrębnej własności lokalu mieszkalnego:

Parkowa 2/17 w Radecznicy

- powierzchnia użytkowa 28,75 m2

- struktura - 1 pokój, kuchnia, łazienka z w.c.

- kondygnacja - III - II piętro

- pomieszczenie przynależne - piwnica - 5,28 m2

cena wywoławcza 37 100,00 zł

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w wysokości 1.000,00 zł w kasie ( agencja PKO BP w budynku Spółdzielni - Wiejska 17 ) lub rachunek bankowy Spółdzielni nr 83 1020 5356 0000 1702 0005 0831 w dniu przeprowadzenia przetargu, przed wyznaczoną godziną jego rozpoczęcia .

Postęp kwoty licytacji wynosi 100,00 zł lub jej wielokrotność.

Wygrywający przetarg w przypadku rezygnacji z uzyskania mieszkania traci wadium.

Warunkiem ustanowienia i przeniesienia odrębnej własności lokalu wpłata wartości lokalu.

Spółdzielnia zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyn.

Dodatkowe informacje - tel. 84-638 03 67 lub 84 638 03 51