Wróć do listy

Wytowno, pomorskie

850 000 zł
1 698 zł/m2
Obiekt 500,65 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 850 000 zł
Miasto Wytowno
Powierzchnia 500,65 m2
Województwo pomorskie
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 85 000 zł
Numer oferty 296832X695180547
Termin wpłaty wadium 23-10-2023 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY USTKA

ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niżej wymienionej nieruchomości zabudowanej budynkiem poszkolnym stanowiącej własność Gminy Ustka

Wytowno

KW XXXX/XXXXXXXX/X

Przetarg zostanie przeprowadzony w dniu 27 października 2023 r. godz. 1000 w Urzędzie Gminy w Ustce, ul. Dunina 24 w sali konferencyjnej.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 85 000 zł na konto Gminy Ustka - Bank Spółdzielczy w Ustce 69 9315 0004 0000 7054 2000 0010 do dnia 23 października 2023 roku. Wadium nie może być później na koncie Gminy Ustka niż do dnia wskazanego powyżej. Wójt zastrzega sobie prawo odwołania przetargu. Dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy

Historyczne ceny