Giedlarowa, podkarpackie
Szczegóły
Opis
o g ł a s z a
trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej własność Gminy Leżajsk, położonej w obrębie Giedlarowa tj.
działki nr 2561/18 o pow. 0,1195ha,
Cena wywoławcza 74 000,00 zł
Cena wywoławcza nieruchomości zawiera należny podatek Vat.
Przetarg odbędzie się w dniu 12.09.2021r. o godz. 1220 w siedzibie Urzędu Gminy w Leżajsku
ul. Łukasza Opalińskiego 2, pok. Nr 58 (III piętro).
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w kwocie 14 000,00 zł, w pieniądzu na konto Bank PEKAO S.A. Grupa PEKAO S.A. I O/LEŻAJSK w terminie do 08.09.2021r. z dopiskiem „Wadium na zakup działki nr 2561/18 w Giedlarowej”.
Ogłoszenie o przetargu umieszczone jest na stronie internetowej BIP Urzędu Gminy w Leżajsku: na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy w Leżajsku oraz na tablicach ogłoszeń w miejscowości położenia nieruchomości.
Dodatkowe informacje na temat nieruchomości oraz przetargu udzielane są w pokoju nr 10 Urzędu Gminy Leżajsk oraz pod nr telefonu.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie