Wróć do listy

Kania Góra, łódzkie

153 873 zł
Działka 0.4175 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 153 873 zł
Miasto Kania Góra
Powierzchnia 0.4175 ha
Województwo łódzkie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 20 516 zł
Numer oferty 296557X694536497
Termin wpłaty wadium 25-09-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zgierzu - Michał Krogulec zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu 26-09-2023 r. o godz 13:20 - licytacja nieruchomości oznaczonej porządkowo numerem 1 o nr KW: XXXX/XXXXXXXX/X; o godzinie 13:40-licytacja nieruchomości oznaczonej porządkowo numerem 2 o nr KW: XXXX/XXXXXXXX/X, dla obu ww. nieruchomości w sali nr XI Sądu Rejonowego w Zgierzu odbędzie się:

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

2) nieruchomości w postaci grunty orne, przeznaczenie zgodne z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działka nr 288, o pow. 0,4175 HA położonej w Kania Góra, stanowiącej własność dłużnika:

posiadającej założoną księgę wieczystą w V Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Zgierzu nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 205.164,00 zł (w tym 23% VAT), zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi: 153.873,00 zł (w tym 23 % VAT).

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest dokonać wpłaty rękojmi w kwocie 20516,40 zł (w tym 23 % VAT).

Rękojmia powinna być wpłacona do sprawy o sygn. KM 1125/21 na konto Komornika:

84 1050 1461 1000 0090 3080 2301 ING Bank Śląski S.A
z tym jednak zastrzeżeniem, iż na konto komornika wpłaty można dokonać najpóźniej do dnia 25-09-2023 r.

Historyczne ceny