Wróć do listy

Podole Wielkie, pomorskie

73 333 zł
1 334 zł/m2
Mieszkanie 54,99 m2 2 pokoje Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 73 333 zł
Powierzchnia 54,99 m2
Województwo pomorskie
Ulica 13
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 11 000 zł
Numer oferty 295815X692798733
Termin wpłaty wadium 03-10-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym  w Słupsku

Andrzej Śniegocki

Kancelaria Komornicza, Henryka Pobożnego 19 19,  Słupsk,   76-200 Słupsk

tel. 598414181 728782467 / fax. 

Sygnatura: Km 2682/21

OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Andrzej Śniegocki na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 2682/21 w dniu 04-10-2023 o godz. 13:00 w budynku Sądu Rejonowego w Słupsku z siedzibą przy Szarych Szeregów 13, 76-200 Słupsk, odbędzie się druga licytacja:

- lokalu mieszkalnego, którego   właścicielem jest Radosław Barna   położonego przy  13/1,Podole Wielkie,  76-220 Główczyce, dla którego   (adres: ul.  , Słupsk, 76-200 Słupsk)   prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
licytacja stanowiącego odrębną nieruchomość lokalu mieszkalnego składającego się z dwóch pokoi, kuchni, spiżarni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju o powierzchni użytkowej 54,99 m2 wraz z udziałem 26/100 części w prawie własności działki gruntu nr 251 o powierzchni 1.268 m2, na której posadowiony jest budynek mieszkalny obejmujący przedmiotowy lokal, a także z udziałem 26/100 w częściach wspólnych tego budynku