Wróć do listy

Gościejewo, wielkopolskie

299 000 zł
2 146 zł/m2
Dom 139,34 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 299 000 zł
Miasto Gościejewo
Powierzchnia 139,34 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica 74
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 29 900 zł
Numer oferty 294797X690414577
Termin wpłaty wadium 04-09-2023 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości s – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sprzeda z wolnej ręki nieruchomość gruntową położona w Gościejewie (64-611) numer 74, o numerze działki 126, o łącznej powierzchni 5100 m2, zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz trzema budynkami gospodarczymi, dla której Sąd Rejonowy w Obornikach, Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczysta o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X.

Możliwość oglądania nieruchomości wyłącznie po indywidualnym uzgodnieniu.

Nieruchomość zostanie sprzedana za cenę najkorzystniejszą z zaoferowanych, nie niższą jednak niż 299.000,00 zł. Podana wartość jest wartością brutto.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest spełnienie wymagań szczegółowo określonych w regulaminie sprzedaży, w tym wpłata wadium w wysokości 29.900,00 zł.

Oferty zakupu należy składać w zamkniętych kopertach do 04 września 2023 r. do godziny 15:00 w Kancelarii Syndyka Macieja Króla, ul. Piaskowa 3/4, 61-753 Poznań wraz z dopiskiem „NIE OTWIERAĆ - OFERTA W KONKURSIE na sprzedaż nieruchomości, sygnatura akt PO1P/GUp-s/455/2022”. Ofertę można również wysłać drogą pocztową na powyższy adres. Za złożoną w terminie ofertę przesłaną drogą pocztową uważa się taką, która zostanie doręczona do Kancelarii Syndyka do 04 września 2023 r. do godziny 15:00.

Otwarcie oraz wybór ofert nastąpi w Kancelarii Syndyka w ciągu 3 dni po upływie terminu do ich składania. Umowa sprzedaży zostanie zawarta w terminie wyznaczonym przez Syndyka, w terminie do dwóch miesięcy od dnia sporządzenia protokołu z Konkursu. Umowa będzie zawarta w formie aktu notarialnego, a wszelkie koszty transakcji obciążają kupującego. Do dnia poprzedzającego dzień zawarcia umowy sprzedaży cała cena musi być zapłacona i wpłynąć na rachunek bankowy masy upadłości.

Historyczne ceny