Wróć do listy

Broniszewo, kujawsko-pomorskie

504 750 zł
504 750 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 504 750 zł
Miasto Broniszewo
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica 32a
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 67 300 zł
Numer oferty 294780X690374763
Termin wpłaty wadium 24-09-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sadowy przy Sądzie Rejonowym w Aleksandrowie Kujawskim na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie GKm 41/22 w dniu 25-09-2023 o godz. 10:40 w budynku Sądu Rejonowego w Aleksandrowie Kujawskim z siedzibą przy Narutowicza 16, 87-700 Aleksandrów Kujawski, sala 103, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest x położonej przy Broniszewo 32a, 87-710 Służewo, dla której Sąd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim Wydział IV Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Narutowicza 16, Aleksandrów Kujawski, 87-700 Aleksandrów Kujawski) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 673 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 504 750,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 67 300,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją w sądzie mieszczącycm się pod adresem: ul. Narutowicza 16, Aleksandrów Kujawski, 87-700 Aleksandrów Kujawski można przeglądać protokół opisu i oszacowania wyżej wymienionej nieruchomosći.

Historyczne ceny