Wróć do listy

Wysokie, podlaskie

246 750 zł
246 750 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 246 750 zł
Miasto Wysokie
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo podlaskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 32 900 zł
Numer oferty 293957X688447297
Termin wpłaty wadium 12-10-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Suwałkach Marta Milewska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości że w dniu 13 października 2023 r., o godz. 11:00 w budynku Parku Naukowo - Technologicznego Polska - Wschód w Suwałkach Sp. z o. o., ul. Innowacyjna 1, II piętro - w siedzibie I Wydziału Cywilnego Sądu Rejonowego w Suwałkach odbędzie się I licytacja:

działki o numerze 53/3 rolnej zabudowanej o powierzchni 4,3360 ha wchodzącej w skład nieruchomości położonej w miejscowości Wysokie (obręb 0036 Wysokie), gmina Wiżajny, powiat suwalski, województwo podlaskie. Działka jest zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 119,30 m.kw., budynkiem inwentarskim o powierzchni zabudowy 260 m.kw., budynkiem stodoły o powierzchni zabudowy 186 m.kw., drewnianym budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 60 m.kw.. Dla wyżej wymienionej nieruchomości Sąd Rejonowy w Suwałkach VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X. Przedmiotowa nieruchomość stanowi własność na zasadzie wspólności ustawowej majątkowej małżeńskiej x

Wartość szacunkowa w/w nieruchomości stanowi kwotę 329 000,00 zł.
Cena wywołania 246 750,00 zł.
Przystępujący do licytacji winni wpłacić rękojmię w wysokości 32 900,00 zł.0 zł.

Historyczne ceny