Wróć do listy

Ryboły, podlaskie

63 960 zł
Działka 0.161 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 63 960 zł
Miasto Ryboły
Powierzchnia 0.161 ha
Województwo podlaskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 6 400 zł
Numer oferty 292625X685327753
Termin wpłaty wadium 16-08-2023 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Zabłudowa ogłasza przetarg nieograniczony ustny na sprzedaż działek położonych
w obrębie geodezyjnym Ryboły, posiadających urządzoną księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X,
nie posiadających obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, dla terenu
których w decyzjach Burmistrza Zabłudowa ustalono warunki zabudowy dla inwestycji polegających
na budowie budynków mieszkalnych w zabudowie jednorodzinnej wraz z niezbędną infrastrukturą
techniczną.

Przedmiotem sprzedaży są działki:

działka numer 305/1 o powierzchni 0,1610 ha (decyzja numer RGiGG.6730.355.2022 z dnia
06.03.2023r.).
Cena wywoławcza netto 52 000,00zł, brutto 63 960,00zł (23% VAT);
Wadium 6 400,00zł.
Obciążenie – umowa dzierżawy do 30.09.2027r

Przetarg odbędzie się w dniu 21 sierpnia 2023r. o godz. 11:00 w sali konferencyjnej
Urzędu Miejskiego w Zabłudowie.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie na konto Urzędu Miejskiego w
Zabłudowie. Nr konta 52 8099 0004 0000 0101 2000 0340 w Podlasko- Mazurskim Banku
Spółdzielczym w Zabłudowie.
Wadium należy wnieść do dnia 16 sierpnia 2023

Historyczne ceny