Wróć do listy

Tarnowola, lubelskie

9 000 zł
Działka 0.3446 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 9 000 zł
Miasto Tarnowola
Powierzchnia 0.3446 ha
Województwo lubelskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 350 zł
Numer oferty 292363X684714149
Termin wpłaty wadium 10-09-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Biłgoraju Robert Wolanin Kancelaria Komornicza nr II w Biłgoraju na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 11-09-2023 o godz. 13:30 w budynku Sądu Rejonowego w Biłgoraju z siedzibą przy Kościuszki 29, 23-400 Biłgoraj, odbędzie się druga licytacja:


- nieruchomości należącej do dłużnika: x , położonej przy Górniki ,Górniki, 23-460 Józefów, dla której Sąd Rejonowy w Biłgoraju prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
działka nr 317 położona w obrębie Górniki gm Józefów, las, zadrzewienia na gruntach rolnych, pow. 0,3446 ha

Suma oszacowania wynosi 13 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 9 000,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 1 350,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 12:00 do godz. 14:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.