Wróć do listy

Szprotawa, lubuskie

677 261 zł
1 911 zł/m2
Obiekt 354,47 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 677 261 zł
Miasto Szprotawa
Powierzchnia 354,47 m2
Województwo lubuskie
Ulica Bronka Kozaka 5
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 100 000 zł
Numer oferty 289719X678521901
Termin wpłaty wadium 24-08-2023 Co to znaczy?

Opis

ZARZĄD POWIATU ŻAGAŃSKIEGO

Rodzaj: Przetarg Ustny Nieograniczony

Dotyczy: Obręb 0002 miasta Szprotawa ul. Bronka Kozaka 5, Działka nr 167/2 o pow. 0,1095 ha stanowi nieruchomość zabudowaną budynkiem biurowym o pow. użytkowej 354,47 m2. Niezabudowany obszar działki stanowi zaplecze zabudowy i wykorzystywany jest częściowo jako parking utwardzony betonem, ciąg pieszy utwardzony betonową kostką pol-bruk, pozostały obszar porośnięty roślinnością trawiastą i pojedynczymi drzewami i krzewami. Działka ogrodzona jest ogrodzeniem ze stalowych przęseł osadzonych na stalowych słupkach oraz betonowym cokole. Nieruchomość wyposażona w sieć wodną, gazową, energii elektrycznej, kanalizacji sanitarnej i telekomunikacyjną. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa mieszkalna wielorodzinna, tereny zielone wraz z rzeką Szprotawą.

Ogłoszono dnia: 2023-07-21 00:00:00 przez

Data przetargu
2023-08-29 09:30:00

Miejsce
Starostwo Powiatowe w Żaganiu przy ul. Jana Pawła II 9, pokój nr 105

Księga wieczysta
KW XXXX/XXXXXXXX/X – brak obciążeń i zobowiązań dla zbywanej działki

Cena wywoławcza
677 261,00 zł

Wadium
100 000,00 zł

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 24.08.2023 r. w wymaganej wysokości i do tego dnia winno znajdować się na koncie Starostwa Powiatowego w Żaganiu - PKO Bank Polski S.A. 96 1020 5402 0000 0602 0336 8206. Wpłacone wadium przez uczestnika, który wygra przetarg zalicza się na poczet ceny nabycia nieruchomości.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.