Wróć do listy

Rogoźno, wielkopolskie

70 750 zł
1 877 zł/m2
Mieszkanie 37,70 m2 2 pokoje 4 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-65%
Zakończona
-65%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 70 750 zł
Miasto Rogoźno
Powierzchnia 37,70 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Os. Przemysława Ii 17
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 10 613 zł
Numer oferty 2895X6780093
Termin wpłaty wadium 08-04-2018 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Obornikach Tomasz Chojnacki na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 9.04.2018 r. o godz. 11.05 w budynku Sądu Rejonowego w Obornikach, mającego siedzibę przy ul. Piłsudskiego 47, w sali nr 3, odbędzie się druga licytacja lokalu stanowiącego odrębną nieruchomość,

należącego do dłużników xxx położonego: 64-610 Rogoźno, os. Przemysława II 17/10, dla którego Sąd Rejonowy w Obornikach IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW [NKW: XXXX/XXXXXXXX/X] wraz z udziałem 4030/155250 w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali.

Lokal mieszkalny nr 10 o pow. użytkowej 37,70 m2, położony na czwartym piętrze budynku mieszkalnego, wraz z następującym pomieszczeniem przynależnym: piwnica o powierzchni użytkowej - 2,60 m2. Z przedmiotową nieruchomością związany jest udział 4030/155250 części w nieruchomości gruntowej oraz częściach budynku i urządzeniach, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali, zabudowanej, stanowiącej prawo użytkowania wieczystego, zapisanej w KW nr XXXX/XXXXXXXX/X, stanowiącej działkę nr 2380/8 o pow. 0,1273 ha. Składa się z: korytarza, 2 pokoi, kuchni, łazienki z w.c. Lokal wyposażony jest m.in. w następujące instalacje: elektryczna, wodociągowa z sieci miejskiej, kanalizacji sanitarnej do sieci, centralnego ogrzewania - zdalaczynne, ciepłej wody - podgrzewacz gazowy (junkers), gazowa, domofonowa.

Suma oszacowania wynosi 106 125,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 70 750,00 zł.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 10 612,50 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA Oddział 1. w Poznaniu 17 1020 4027 0000 1502 0738 2064 najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły, oraz inne osoby wymienione w tym artykule. W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 7.00 do godz. 15.00 oraz przeglądać w kancelarii komornika odpis protokołu oszacowania nieruchomości, operat szacunkowy biegłego sądowego, wypis z rejestru gruntów wraz z mapką z akt postępowania egzekucyjnego. Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję. Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.