Wróć do listy

Jadwisin, mazowieckie

354 325 zł
3 081 zł/m2
Dom 115,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 354 325 zł
Miasto Jadwisin
Powierzchnia 115,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Profesora Tutki 20
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 35 000 zł
Numer oferty 289291X677519525
Termin wpłaty wadium 04-09-2023 Co to znaczy?

Opis

Monitor 138/2023, Dział IIII. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ PRAWO UPADŁOŚCIOWE - pozycja 35739

Przedmiot konkursu ofert
1. Przedmiotem konkursu ofert jest łączna sprzedaż:
a) prawa własności nieruchomości zabudowanej, składającej się z działki ewidencyjnej nr 16/91 o powierzchni 453 m2
oraz budynku mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej, jednorodzinnego, piętrowego, niepodpiwniczonego, z poddaszem
niemieszkalnym, o powierzchni użytkowej 115,0 m2
(będący
w stanie surowym zamkniętym), położonej we wsi Jadwisin,
gmina Serock, powiat legionowski, obręb 0011 Jadwisin przy
ul. Profesora Tutki 20, dla której Sąd Rejonowy w Legionowie,
IV Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi Księgę o numerze
XXXX/XXXXXXXX/X,
b) udziału 11/480 części w prawie użytkowania wieczystego
nieruchomości gruntowej, oznaczonej nr ewidencyjnym
działki 16/4 o powierzchni 751 m2
(stanowiącej wewnętrzną
drogę dojazdową), położonej we wsi Jadwisin, gmina Serock,
powiat legionowski, obręb 0011 Jadwisin, ul. Profesora Tutki,
dla której Sąd Rejonowy w Legionowie, IV Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi Księgę o numerze XXXX/XXXXXXXX/X,
c) udziału 1007/19680 części w prawie użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej, oznaczonej nr ewidencyjnym działki 16/12 o powierzchni 6.050 m2