Wróć do listy

Bodaczów, lubelskie

29 133 zł
Działka 0 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 29 133 zł
Miasto Bodaczów
Powierzchnia 0 ha
Województwo lubelskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 4 370 zł
Numer oferty 288086X674697415
Termin wpłaty wadium 10-08-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zamościu na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 11-08-2023 o godz. 10:40 w budynku Sądu Rejonowego w Zamościu z siedzibą przy Wyszyńskiego 11, 22-400 Zamość, pokój 33, odbędzie się druga licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest s położonej przy , 22-460 Wielącza, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu Wydział VI Ksiąg Wieczystych (adres: ul. , Zamość, 22-400 Zamość) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Działka ozn. nr ew. 68/12 stanowi grunt orny, położona pod adresem Wielącza, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu Wydział VI Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 43 700,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 29 133,33 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 4 370,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 16:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie mieszczącym się pod adresem: ul. Wyszyńskiego11, Zamość, 22-400 Zamość.

Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PEKAO II O. w Lublinie 04 1240 2496 1111 0010 4384 4523.