Wróć do listy

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

160 000 zł
3 044 zł/m2
Mieszkanie 52,57 m2 2 pokoje 1 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-42%
Zakończona
-42%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 160 000 zł
Powierzchnia 52,57 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica Sandomierska 6
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 16 000 zł
Numer oferty 287931X674334405
Termin wpłaty wadium 24-07-2023 Co to znaczy?

Opis

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Hutnik” w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Osiedle Ogrody 7A
w celu zagospodarowania pustostanów organizuje przetarg ustny (aukcja) na ustanowienie odrębnej
własności i przeniesienia własności do niżej wymienionych lokali mieszkalnych położonych
w Ostrowcu Świętokrzyskim:

4. Ul. Sandomierska
6/13

Licytant pod rygorem odrzucenia oferty, zobowiązany jest wpłacić wadium w wysokości podanej
w powyższej tabeli, w terminie najpóźniej do dnia 24 lipca 2023 roku (decyduje data uznania rachunku
Spółdzielni) na rachunek bankowy Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Hutnik”,
nr rachunku: 13 1240 5035 1111 0010 7926 3536

Historyczne ceny