Wierzchowina, lubelskie
Szczegóły
Opis
2. nieruchomości zabudowanej stanowiącej działkę o nr ewidencyjnym 1325 o powierzchni 0,07 ha, położonej w Wierzchowinie, dla której nie jest prowadzona księga wieczysta - cena wywoławcza nieruchomości: 13 143,60 zł
Podane ceny stanowią ceny transakcyjne. Sprzedaż nieruchomości korzysta ze zwolnienia z podatku od towarów i usług na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 10 ustawy o podatku od towarów i usług.
Wadia dla nieruchomości opisanych w punktach 1-2 wynoszą:
2. - 1 500 zł (słownie: jeden tysiąc pięćset złotych),
Wadia muszą wpłynąć na rachunek bankowy w Banku Pekao SA I o/Lublin nr 73 1240 1503 1111 0010 7725 8976 w terminie do dnia 11.04.2018r. do godziny 16:00 Za datę wpływu przyjmuje się datę uznania kwoty na rachunku. Wadium wpłacone przez oferenta, którego oferta została wybrana, zostanie zaliczone na poczet ceny nabycia. W przypadku nie dojścia do zawarcia umowy sprzedaży z przyczyn leżących po stronie oferenta, którego oferta została wybrana, wpłacone przez niego wadium nie podlega zwrotowi i zostanie włączone do funduszów masy upadłości. Wadium wpłacone przez oferenta, którego oferta nie została wybrana, podlega zwrotowi.
Oferty nabycia przedmiotu należy składać z podaniem nazwy oferenta, z zaproponowaną ceną w zamkniętej, nieprzezroczystej kopercie, która winna być umieszczona również w nieprzezroczystej zamkniętej większej kopercie na adres: Kancelaria Radcy Prawnego ul. Budowlana 50 lok 203 "Konkurs ofert- nie otwierać IX GUp 115/17'
Oferty nabycia należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 12.04.2019r. do godziny 10:00 Otwarcie ofert nastąpi w dniu 12.04.2019r. o godzinie 10:15 w Kancelarii Radcy Prawnego ul. Budowlana 50 lok 203 20-469 Lublin.
Oferta powinna zawierać:
- dane oferenta pozwalające na jego identyfikację tj. imię nazwisko, adres zamieszkania i do korespondencji, numer PESEL,
- dane kontaktowe umożliwiające szybki kontakt tj. numer telefonu i adres e-mail,
- oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem konkursu i jego akceptacji,
- oświadczenie o zapoznaniu się ze stanem technicznym i prawnym nieruchomości,
- pełnomocnictwa dla osoby uczestniczącej w licytacji, jeśli oferent będzie reprezentowany przez pełnomocnika.
- w przypadku osób prawnych oferta powinna zawierać dokument z właściwego rejestru oraz dokument potwierdzający umocowanie osoby biorącej udział w licytacji do zaciągnięcia zobowiązania w imieniu osoby prawnej w wysokości odpowiadającej wylicytowanej kwocie.
Regulamin dostępny jest na stronie internetowej www.doradcarestrukturyzacyjny.netoraz w biurze Syndyka przy ul. Budowlana 50 lok 205 Lublin. Syndykowi zastrzega się prawo do: swobodnego wyboru oferty, unieważnienia konkursu w całości lub części bez podania przyczyny. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 501644787, w godzinach 10-16.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie