Wróć do listy

Gogolewo, pomorskie

27 500 zł
340 zł/m2
Dom 80,87 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 27 500 zł
Miasto Gogolewo
Powierzchnia 80,87 m2
Województwo pomorskie
Ulica 37B
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 3 000 zł
Numer oferty 287126X672449095
Termin wpłaty wadium 04-08-2023 Co to znaczy?

Opis

Monitor 133/2023, Dział IIII. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ PRAWO UPADŁOŚCIOWE - pozycja 34617

Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygnaturą akt VI GUp 510/21/MP, ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki majątku masy upadłości obejmującego: udział wynoszący 1/6 części w nieruchomości gruntowej,
składającej się z działki ewidencyjnej 5/13, o powierzchni 0,0796 ha, zabudowanej parterowym częściowo podpiwniczonym budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 80,87 m2 , oraz garażem i 3 budynkami gospodarczymi, położona w Gogolewie 37B, gmina Dębnica Kaszubska, powiat słupski, województwo pomorskie, dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy w Słupsku, VII Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi Księgę Wieczystą numer XXXX/XXXXXXXX/X, za cenę
wywoławczą nie niższą niż kwota 27.500,00 zł (słownie: dwadzieścia siedem tysięcy pięćset złotych 00/100).
Sprzedaż i nabycie nieruchomości nastąpi w takim stanie, w jakim znajduje się ona w dacie sprzedaży.
WARUNKI KONKURSU OFERT
Szczegółowe warunki konkursu ofert określone zostały w Regulaminie konkursu ofert, który wyłożony został do wglądu osób zainteresowanych w kancelarii syndyka w Wejherowie przy ul. Przemysłowej 35A budynek B, w dni powszednie, w godzinach od 900 do 1400. Regulamin konkursu ofert, na życzenie oferentów, udostępniany jest również drogą mailową przez syndyka. Warunkiem koniecznym przystąpienia do konkursu ofert jest m.in. pisemne oświadczenie o zapoznaniu się i przyjęciu warunków Regulaminu konkursu ofert.