Wróć do listy

Miłogoszcz, zachodniopomorskie

26 850 zł
258 zł/m2
Mieszkanie 104,02 m2 3 pokoje Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 26 850 zł
Miasto Miłogoszcz
Powierzchnia 104,02 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica 7
Liczba pokoi 3
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 3 580 zł
Numer oferty 28490X66723583
Termin wpłaty wadium 28-04-2019 Co to znaczy?

Opis

Zastępca
Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Łobzie Michał Melinger
na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w
dniu
29-04-2019r. o godz. 10:00 w
budynku Sądu
Rejonowego w Łobzie I Wydział Cywilny, ul. Niepodleglości 15 w sali nr 3, odbędzie się pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość, z prawem własności którego związanyjest udział w 2629/10000 części gruntu i wspólnych części budynku, objętych księgą wieczystą numer 12844, należącego do dłużnika ,położonego: 72-315 Resko, Miłogoszcz 7/3, dla którego Sąd Rejonowy w Łobzie IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Łobzie prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X
.Suma oszacowania wynosi 35 800,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumyoszacowania i wynosi 26 850,00zł.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 3 580,00zł.
Rękojmię można uiścić w kasie kancelarii czynnej od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 16:00 lub wpłacić na rachunek bankowy komornika:Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA Oddział 1 w Drawsku Pomorskim 84102028470000110200662759 najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg(uznanie na rachunku bankowym organu egzekucyjnego). Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej
zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wpłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Zgodnie
z przepisem art.976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.Zgodnie z art 977 kpc Pełnomocnictwo do udziału w przetargu powinno być pełnomocnictwem szczególnym stwierdzone dokumentem z podpisem urzędowo poświadczonym.

Historyczne ceny