Wróć do listy

Stare Gniewniewice, mazowieckie

891 000 zł
4 632 zł/m2
Dom 192,35 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 891 000 zł
Powierzchnia 192,35 m2
Województwo mazowieckie
Ulica 25
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 89 100 zł
Numer oferty 284707X666783797
Termin wpłaty wadium 24-07-2023 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY LEONCIN
O G Ł A S Z A
PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż niżej wymienionej nieruchomości stanowiącej własność Gminy Leoncin:

Położenie nieruchomości: 25 Stare Gniewniewice
Nr księgi wieczystej: XXXX/XXXXXXXX/X
Wg danych z ewidencji gruntów (nr ewid. działki): 57/6
Powierzchnia działki ewid. w ha: 0,4842 ha + służebność gruntowa przechodu i przejazdu

Przeznaczenie nieruchomości w miejscowym planie zagospodarowania:
Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym 1 kondygnacyjnym z poddaszem użytkowym o powierzchni zabudowy 123 m2 i powierzchni użytkowej 192,35 m2 oraz budynkiem gospodarczym o powierzchni zabudowanej 43 m2 Działka zabudowana zlokalizowana jest we wsi Stare Gniewniewice 6B gmina Leoncin powiat nowodworski.

Cena wywoławcza nieruchomości (netto) w zł: 890 820,00 zł, tym:
- działka – 894 054,00 zł - 3 234,00zł (wartość służebności gruntowej) = 890 820,00 zł
Cena ustalona przetargu zostanie powiększona o 23% podatek VAT.

Kwota wadium w zł: 89 100,00 zł

Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym 1 kondygnacyjnym z poddaszem użytkowym o powierzchni zabudowy 123 m2 i powierzchni użytkowej 192,35 m2 oraz budynkiem gospodarczym o powierzchni zabudowanej 43 m2 . Działka zabudowana zlokalizowana jest we wsi Stare Gniewniewice 6B gmina Leoncin powiat nowodworski.

Przetarg odbędzie się w dniu 27 lipca 2023 r. o godz. 11oo
w Urzędzie Gminy Leoncin, pok. nr 15.

Oględziny nieruchomości można dokonać w dniach: 3, 10, 17, 24 lipca 2023 r.

Historyczne ceny