Parsęcko, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
ogłasza
rokowania po trzecim przetargu ustnym nieograniczonym zakończonym wynikiem negatywnym w sprawie sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej oznaczonej
numerem działki 459/24 o powierzchni 0,1011 ha, położonej w obrębie Parsęcko, wpisanej do Księgi Wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X, stanowiącej własność Gminy Szczecinek.
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Szczecinek działka nr 459/4 oznaczona jest symbolem "52MN,U - tereny zabudowy mieszkaniowej
jednorodzinnej, usług nieuciążliwych o maksymalnym w.i.z. 0,75 m2
Rokowania odbędą się w dniu 27 lipca 2023 r. (czwartek) o godzinie 9:00 w siedzibie Urzędu Gminy Szczecinek przy ul. Pilskiej 3 w sali konferencyjnej - II piętro budynku.
Warunki udziału w rokowaniach:
1. W rokowaniach mogą brać udział osoby fizyczne i prawne lub inne podmioty, które:
- wpłacą zaliczkę w terminie i wysokości, określonych w punkcie 2 niniejszego ogłoszenia oraz stawią się na rokowania osobiście lub przez pełnomocnika (dotyczy osób
fizycznych) albo przez przedstawiciela (dotyczy innych podmiotów),
- złożą zgłoszenie udziału w rokowaniach w zaklejonej kopercie z napisem : „Rokowania – na działkę nr 459/24 obr. Parsęcko" – do dnia 21.07.2023 r. do godz.14:00 w
sekretariacie Urzędu Gminy Szczecinek ul. Pilska 3,
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie