Łaziska Górne, śląskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
UL. DAMROTA 8, 40-022 KATOWICE
OGŁASZA PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA ZBYCIE:
nieruchomości położonej w Łaziskach Górnych przy ul. Sikorskiego 2/1, woj. śląskie, na którą
składa się prawo własności lokalu mieszkalnego o pow. użytkowej 47,58 m2 wraz
z pomieszczeniem przynależnym w postaci piwnicy o pow. 7,54 m2, oraz udziałem
w wysokości 5512/27430 w częściach wspólnych budynków oraz w prawie własności do gruntu
oznaczonego geodezyjnie jako działka nr 4739/198 opow. 0,0911 ha, obręb 0027
Łaziska Średnie
Cena wywoławcza nieruchomości: 110 000,00zł netto
Wadium: 11 000,00zł Postąpienie: 1 000,00 zł
Skutki podatkowe sprzedaży zostaną określone przez PKP S.A. zgodnie z przepisami obowiązującymi
w dniu zawarcia umowy sprzedaży.
Przedmiotowy lokal mieszkalny można oglądać po uprzednim telefonicznym skontaktowaniem się pod
numerem telefonu +48 605 721 035
Przetarg odbędzie się w dniu 04.08.2023 r. o godz. 9:00 w siedzibie Ogłaszającego,
sala nr 9 (parter).
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium na konto Oddziału wskazane
w Regulaminie przetargowym z podaniem nr postępowania 1003/KNO/506/2023 w terminie
do dnia 31.07.2023 r. oraz złożenie dokumentów zgodnie z Regulaminem nie później niż do dnia
31.07.2023 r. Termin wpłaty oznacza termin uznania wpłaty na rachunku Ogłaszającego.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie