Wróć do listy

Drwęca, warmińsko-mazurskie

29 250 zł
Działka 0.56 ha 2 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 29 250 zł
Miasto Drwęca
Powierzchnia 0.56 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 2 925 zł
Numer oferty 280763X657546949
Termin wpłaty wadium 26-06-2023 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 29 250,00 zł

Powierzchnia: 0,5600 ha

Typ nieruchomości: nierolna



Data przetargu: 2023-06-27

Data publikacji: 2023-06-12

Data zakończenia publikacji: 2023-06-28

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: OLS.WKUZ.LI.4240.55.2022.AC.38

Oddział terenowy KOWR: OT Olsztyn

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy: Tak

Ogłoszenie: Tak

Numer działki: 83/1 83/2

Lokalizacja: WARMIŃSKO-MAZURSKIE , lidzbarski , Lidzbark Warmiński , Drwęca


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.