Wróć do listy

Pilczyca, świętokrzyskie

124 577 zł
1 674 zł/m2
Dom 74,40 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 124 577 zł
Miasto Pilczyca
Powierzchnia 74,40 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 12 458 zł
Numer oferty 28044X65679051
Termin wpłaty wadium 09-04-2019 Co to znaczy?

Opis

SYNDYK MASY UPADŁOŚCIW POSTĘPOWANIU UPADŁOŚCIOWYM PROWADZONYM PRZEZ SĄD REJONOWY W KIELCACH, V WYDZIAŁ GOSPODARCZY SEKCJA DS. UPADŁOŚCIOWYCH I RESTRUKTURYZACYJNYCH, SYGN. AKT V GUP 97/17

ZAWIADAMIA O SPRZEDAŻY W DRODZE PRZETARGU PISEMNEGO OFERTOWEGO NIEOGRANICZONEGO
1) prawa własności nieruchomości gruntowej obejmującej działkę o numerze ewidencyjnym 619 (sześćset dziewiętnaście) o powierzchni 0,0600 ha (sześćset metrów kwadratowych) położonej w województwie świętokrzyskim, powiecie koneckim, gminie Słupia Konecka, miejscowości Pilczyca, dla której Sąd Rejonowy we Włoszczowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X zabudowanej: (i) budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 74,40 m2; (ii) budynkiem garażowym o powierzchni użytkowej 61,10 m2; (zwanych dalej "Nieruchomością I") za cenę nie niższą niż 124 576,50 PLN (sto dwadzieścia cztery tysiące pięćset siedemdziesiąt sześć złotych pięćdziesiąt groszy);

Oferty należy składać najpóźniej do dnia 09 kwietnia 2019 r.
Oferent, pod rygorem niedopuszczenia do przetargu, zobowiązany jest wpłacić sumę pieniężną stanowiącą wadium w wysokości: 1) 12 457,65 PLN (dwanaście tysięcy czterysta pięćdziesiąt siedem złotych sześćdziesiąt pięć groszy)

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 15 kwietnia 2019 r. o godzinie 14:00 w sali XXV Sądu Rejonowego w Kielcach, ul. Warszawska 44, 25-312 Kielce.

Historyczne ceny