Giedlarowa, podkarpackie
Szczegóły
Opis
drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki niezabudowanej, stanowiącej własność Gminy Leżajsk, położonej w obrębie Giedlarowa, tj. działki, która w operacie ewidencji gruntów oznaczona jest numerem:
2561/18 o powierzchni 0,1195 ha
Działka posiada urządzoną księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, w rejestrze gruntów posiada oznaczony użytek i klasę gruntów: RV (grunty orne).
Działka leży w terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego uchwała Nr 111/2022 Rady Gminy Leżajsk z dnia 27 października 2022r. Zgodnie z MPZP terenu wsi Giedlarowa działka położona w konturze oznaczonym symbolem MN - jako obszary zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka położona jest w terenie i obszarze Górniczym Żołynia Leżajsk 2 oraz Brzóźniańskim Obszarze Chronionego Krajobrazu.
Działka położona jest w terenie przeznaczonym zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Niektóre działki sąsiednie, dostępne z tej samej drogi, są zabudowane budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi. W terenie istnieje możliwość wyposażenia działki w urządzenia infrastruktury technicznej, na sąsiednich działkach znajduje się gaz, energia elektryczna. Bezpośrednio na działce znajduje się wodociąg i kanalizacja sanitarna. Lokalizacja dobra. Dostępność komunikacyjna dobra, dojazd drogą asfaltową oraz drogą gruntową. Wzdłuż drogi przebiega rów odwaniający przylegający do działki, działka wymaga wybudowania zjazdu. Po sąsiedzku znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz nieco dalej kompleks leśny.
Przetarg odbędzie się w dniu 04.07.2023 r. o godzinie 900 w siedzibie Urzędu Gminy w Leżajsku ul. Opalińskiego 2, pok. Nr 58 (III piętro).
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 74 000 zł brutto (słownie: siedemdziesiąt cztery tysiące zł). Cena zawiera należny podatek VAT.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w kwocie
14 000,00 zł (słownie: czternaście tysięcy zł) w pieniądzu na konto:
Bank PEKAO S.A. Grupa PEKAO S.A., I O/LEŻAJSK
nr: 45124026301111000036371846
w terminie do 30.06.2023 r. z dopiskiem:
„Wadium na zakup działki nr 2561/18 w Giedlarowej".
Wadium wpłacone przez osoby, które nie wygrały przetargu zostanie zwrócone po zamknięciu przetargu, a osobie, która przetarg wygrała wadium zalicza się na poczet ceny nabycia nieruchomości. Wadium nie podlega zwrotowi gdy osoba, która wygrała przetarg, uchyli się od zawarcia umowy. Cena osiągnięta w przetargu będzie wymagalna w całości do dnia zawarcia umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego. Kandydat na nabywcę zostanie powiadomiony o terminie zawarcia umowy w ciągu 21 dni od rozstrzygnięcia przetargu. Koszty zawarcia umowy sprzedaży ponosi nabywca.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie