Wróć do listy

Mnichowo, wielkopolskie

400 883 zł
2 800 zł/m2
Dom 143,17 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 400 883 zł
Miasto Mnichowo
Powierzchnia 143,17 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Os. Sosnowe 26
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 53 451 zł
Numer oferty 27911X65367565
Termin wpłaty wadium 23-04-2019 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gnieźnie Marek Grzelak (tel. (61) 426 31 74) ogłasza, że w dniu
24 kwietnia 2019 r. o godz. 9:00
w budynku Sądu Rejonowego w Gnieźnie mającego siedzibę przy ul. Franciszkańska 9/10 w sali nr 36, odbędzie się
PIERWSZA LICYTACJA
nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczo-garażowym zlokalizowanej w miejscowości Mnichowo na os. Sosnowym nr 26. Działka nr 385 o pow. 1 263 m2. Budynek mieszkalny jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie wolnostojącej z garażem, niepodpiwniczony, wybudowany w technologii tradycyjnej w roku 2007. Powierzchnia użytkowa 143,17 m2. Pomieszczenia: parter - salon, aneks, korytarz, łazienka, kotłowania oraz garaż; półpiętro - garderoba, pokój; poddasze - łazienka, 3 pokoje.
Sąd Rejonowy w Gnieźnie prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X.
Suma oszacowania wynosi 534 510,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 400 882,50 zł.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 53 451,00 zł najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika:
Bank Spółdzielczy w Gnieźnie O. Gniezno 59 9065 0006 0000 0008 5746 0003.
Zgodnie z przepisem art. 976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.
33898261

Historyczne ceny