Wróć do listy

Pomietów, zachodniopomorskie

64 718 zł
Działka 2.48 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 64 718 zł
Miasto Pomietów
Powierzchnia 2.48 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 8 330 zł
Numer oferty 277761X650516265
Termin wpłaty wadium 28-06-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Stargardzie Łukasz Budaj na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 29.06.2023 r. o godz. 13:30 w budynku Sądu Rejonowego w Stargardzie mającego siedzibę przy ul. Stefana Okrzei 8 w sali nr 222, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należących do dłużnika Mikołaja Federowicza stanowiących:

niezabudowaną nieruchomość położoną w miejscowości Pomietów, gmina Dolice, powiat stargardzki, dla której Sąd Rejonowy w Stargardzie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Pyrzycach prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X, składającej się z:

- działki gruntowej nr 349 o powierzchni 24.800 m2.
Suma oszacowania wynosi 83.300,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 64.717,50zł.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 8.330,00zł.

Przystępujący do przetargu obowiązani są złożyć rękojmię w Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Stargardzie Łukasz Budaj do dnia 28.06.2023 r. do godz. 16.00 w gotówce albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Bank Polska Kasa Opieki SA I O. w Stargardzie 06 12403901 1111 0000 4224 9643, przy czym wpłacona w ten sposób rękojmia powinna znajdować się na koncie komornika najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację, tj. w dniu 28.06.2023 r. W tytule przelewu proszę wpisać nr księgi wieczystej oraz nr działki, co do których licytant uiszcza wadium.
Zgodnie z przepisem art.976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule (dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym).

Historyczne ceny