Suchy Dąb, pomorskie
Szczegóły
Opis
ogłasza V-ty przetarg ustny nieograniczony (licytacja) na sprzedaż
nieruchomości niezabudowanej stanowiącej własność Gminy
Działka położona jest na terenie wsi Suchy Dąb (obręb geodezyjny Suchy Dąb) zapisana
w księdze wieczystej nr GD1G /00110182/6 prowadzonej przez Sąd Rejonowy Gdańsk -
Północ w Gdańsku.
numer działki 304/10
Przetarg odbędzie się w dniu 28 czerwca 2023 r. (środa) o godzinie 13:30 w Urzędzie
Gminy Suchy Dąb przy ul. Gdańskiej nr 17, sala narad nr 7 (parter).
Do wylicytowanej ceny zostanie doliczony 23% podatek VAT.
1. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu w wysokości
10% ceny wywoławczej nieruchomości przelewem, w terminie do 22 czerwca 2023 r. (dzień
wpływu środków na konto) nr konta Urzędu Gminy Suchy Dąb – BS Pszczółki -
97 8337 0001 0000 1690 2000 0006 z dopiskiem „ Przetarg Suchy Dąb dz. nr 304/10 ”
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie