Wróć do listy

Gościeradz, kujawsko-pomorskie

6 750 zł
Działka 0 ha 4 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 6 750 zł
Miasto Gościeradz
Powierzchnia 0 ha
Województwo kujawsko-pomorskie
Liczba działek 4
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 350 zł
Numer oferty 277044X648837051
Termin wpłaty wadium 20-06-2023 Co to znaczy?

Opis

Kancelaria Komornicza w Bydgoszczy na podstawie art. 10136 § 1 w zw. z art. 867 § 1 w zw. z art. 8791 i nast. ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 21-06-2023 o godz. 10:00 w kancelarii komornika odbędzie się druga licytacja:

- nieruchomości położonej przy ,Gościeradz, 86-010 Koronowo, dla której Sąd Rejonowy w Bydgoszczy (adres: ul. Toruńska 64a, Bydgoszcz, 85-950 Bydgoszcz) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:
w dniu 21-06-2023 r. o godz. 10:00 ww kancelarii komornika pod adresem: Niemcz, ul. Olszynki 30/U2 odbędzie się druga licytacja nieruchomości położonej pod adresem: 86-010 Gościeradz, działki ew. nr 273/17, 273/16, 273/18 oraz 273/19, dla których Sąd Rejonowy w Bydgoszczy X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgi wieczyste o numerach: XXXX/XXXXXXXX/X o powierzchni 0,1251 ha (udział 6/12) XXXX/XXXXXXXX/X o powierzchni 0,0381 ha (udział 1/1), niezabudowanych, będących własnością dłużnika: Suma oszacowania wynosi a) XXXX/XXXXXXXX/X 13.500,00 zł (udział 6/12) - wartość rynkowa udziału 1/12: 2.250,00zł oraz b) XXXX/XXXXXXXX/X 13.000,00 zł (udział 1/1), zaś cena wywołania jest równa 50% sumy oszacowania i wynosi a) XXXX/XXXXXXXX/X 6.750,00 zł (udział 6/12) b) XXXX/XXXXXXXX/X 6.500,00 zł (udział 1/1),

Suma oszacowania wynosi 13 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 1/2 sumy oszacowania i wynosi 6 750,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 1 350,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 11:00 do godz. 18:00.