Wróć do listy

Skajboty, warmińsko-mazurskie

565 463 zł
565 463 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 565 463 zł
Miasto Skajboty
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 75 395 zł
Numer oferty 276161X646769065
Termin wpłaty wadium 29-06-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Olsztynie

Bartosz Szaryński

Kancelaria Komornicza w Olsztynie

10-117 Olsztyn, ul. 1 Maja 5a/6

(89)721 12 77, faks (89)721 12 78

[email protected]

www.komornikolsztyn.com

Sygnatura: Km 1156/20

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Olsztynie Bartosz Szaryński na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 30-06-2023 o godz. 11:00 w budynku Sądu Rejonowego w Olsztynie z siedzibą przy ul. Dąbrowszczaków 44, 10-543 Olsztyn, pokój 334, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: xx, położonej przy ,Skajboty 11-010 Barczewo, dla której Sąd Rejonowy w Olsztynie VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
- nieruchomość stanowiąca działkę numer 368/1 o powierzchni 3972 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni zabudowy wynoszącej 145,34 m2, wolnostojącym, parterowym z poddaszem użytkowym, z wbudowanym garażem oraz budynkiem gospodarczym o konstrukcji murowanej, jednokondygnacyjnym z dachem jednospadowym o konstrukcji drewnianej krytym blachodachówką.

Suma oszacowania wynosi 753 950,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 565 462,50 . Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 75 395,00 zł. Rękojmię należy złożyć na rachunek komornika: Bank Polska Kasa Opieki S.A. 17 1240 5598 1111 0010 4472 8374 najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 12:00 do godz. 14:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

Komornik Sądowy

Bartosz Szaryński

Historyczne ceny