Wróć do listy

Parysów, mazowieckie

372 431 zł
Działka 0 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 372 431 zł
Miasto Parysów
Powierzchnia 0 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 49 658 zł
Numer oferty 275927X646221037
Termin wpłaty wadium 03-07-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Garwolinie Michał Krawczyk na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 04-07-2023 o godz. 12:45 w budynku Sądu Rejonowego w Garwolinie z siedzibą przy Al.Legionów 46, 08-400 Garwolin, pokój 1, odbędzie się pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest ss położonej przy , 08-441 Parysów , dla której Sąd Rejonowy w Garwolinie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Aleja Legionów 46, Garwolin, 08-400 Garwolin) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
- jednostka ewidencyjna 140309_2 Parysów, - obręb 0005 Parysów, - działka nr 33 o powierzchni 0,67 ha, użytkowana jako lasy LsIV, LsV, - działka nr 35/1 o powierzchni 1,53 ha, użytkowana jako grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych Lzr-RIVb, pastwiska trwałe PsVI, grunty orne RIIIb, RIVa, RIVb, RV, grunty pod rowami W-PsVI, - działka nr 747 o powierzchni 0,11 ha, użytkowana jako grunty orne RIVa, - działka nr 967/1 o powierzchni 0,68 ha, użytkowana jako grunty orne RIIIa, RIIIb, RIVa, RIVb, - działka nr 1065/1 o powierzchni 0,03 ha, użytkowana jako grunty orne RIIIa, - działka nr 1078 o powierzchni 0,01 ha, użytkowana jako grunty orne RIIIa, - działka nr 1079 o powierzchni 0,04 ha, użytkowana jako grunty orne RIIIa, - działka nr 1503/1 o powierzchni 0,50 ha, użytkowana jako grunty rolne zabudowane Br-RIIIa, grunty orne RIIIa.

Suma oszacowania wynosi 496 575,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 372 431,25 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 49 657,50 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Bank BGŻ BNP PARIBAS S.A. 08 1600 1462 1836 3166 7000 0001.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.