Wróć do listy

Skierbieszów, lubelskie

8 502 zł
Działka 0.21 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 8 502 zł
Miasto Skierbieszów
Powierzchnia 0.21 ha
Województwo lubelskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 85 zł
Numer oferty 275374X644925911
Termin wpłaty wadium 23-06-2023 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY SKIERBIESZÓW
działając na podstawie art. 38 ust. 1,2,3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami jedn. tekst Dz.U. z 2023 poz. 344./, Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości /Dz.U. z 2021 r. poz. 2213 tekst jednolity/ oraz Uchwały Nr XX/131/2001 Rady Gminy Skierbieszów z dnia 29 czerwca 2021r. w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości gruntowej ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości
obręb: Skierbieszów
dz. nr 2737 o pow. 0,21 ha - Cena wywoławcza – 8.502,00 zł
Dla w.w nieruchomości VI Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Zamościu prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Nieruchomość położona w południowo-zachodniej części miejscowości Skierbieszów gm. Skierbieszów. Stanowi działkę o regularnym kształcie równoległoboku. Na większości swej powierzchni porośnięta drzewostanem samosiewem brzozy i osiki. Nieruchomość niezabudowana, bez uzbrojenia terenu, dojazd droga gruntową transportu rolnego. Klasy gruntu: RIIIa-0,18 ha, RIIIb-0,03 ha.
Działka posiada dostęp do drogi publicznej.
Według Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego określona jest jako teren upraw rolnych w obrębie Skierbieszów.
Nieruchomość nie jest obciążona ograniczonymi prawami rzeczowymi ani roszczeniami na rzecz osób trzecich.
Przetarg odbędzie się dnia 28 czerwca 2023 roku o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy Skierbieszów pok. 5.
Do przetargu mogą przystąpić osoby fizyczne lub ich pełnomocnicy oraz osoby prawne działające przez ustanowionych w tym celu pełnomocników.
Przetarg jest ważny bez względu na liczbę uczestników, jeżeli chociaż jeden uczestnik przetargu zaoferował co najmniej jedno postąpienie powyżej ceny wywoławczej.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.