Wróć do listy

Banino, pomorskie

541 200 zł
7 437 zł/m2
Mieszkanie 72,77 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona
-15%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 541 200 zł
Miasto Banino
Powierzchnia 72,77 m2
Województwo pomorskie
Ulica Kubusia Puchatka 27B
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 54 120 zł
Numer oferty 274724X643403611
Termin wpłaty wadium 21-06-2023 Co to znaczy?

Opis

Monitor 90/2023, Dział IIII. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ PRAWO UPADŁOŚCIOWE - pozycja 23205

Syndyk masy upadłości xx k w upadłości ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości
lokalowej nr 2 zlokalizowanej w Baninie w budynku przy ulicy Kubusia Puchatka 27B, o powierzchni użytkowej 72,77 m2
, dla której Sąd Rejonowy w Kartuzach, V Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi Księgę Wieczystą numer XXXX/XXXXXXXX/X,
wraz z udziałem 7277/14655 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali.
1. Przedmiotem przetargu jest nieruchomość lokalowa nr 2 zlokalizowana w Baninie w budynku przy ulicy Kubusia Puchatka 27B, o powierzchni użytkowej 72,77 m2, dla której Sąd Rejonowy w Kartuzach, V Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi Księgę Wieczystą numer XXXX/XXXXXXXX/X, wraz z udziałem 7277/14655 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali.
2. Operat szacunkowy wyceny nieruchomości został złożony do akt postępowania upadłościowego prowadzonego pod
sygn. akt VI GUp 39/22 przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VI Wydział Gospodarczy.
3. Cena wywoławcza wynosi 541.200,00 (pięćset czterdzieści jeden tysięcy dwieście 00/100) złotych.
4. Oferty należy składać do dnia 21.06.2023 r. bezpośrednio w Biurze Podawczym Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku, ul. Piekarnicza 10, lub przesłać je na adres Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku, VI Wydział Gospodarczy (ul. Piekarnicza 10, 80-126 Gdańsk) listami poleconymi (decyduje data wpływu do Sądu).