Wróć do listy

Osiecz Wielki, kujawsko-pomorskie

54 800 zł
Działka 0.4304 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 54 800 zł
Miasto Osiecz Wielki
Powierzchnia 0.4304 ha
Województwo kujawsko-pomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 5 480 zł
Numer oferty 274274X642349711
Termin wpłaty wadium 05-06-2023 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Boniewo
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż:

niezabudowanej nieruchomości oznaczonej numerem 101/3 o pow. 0,4304 ha położonej w miejscowości Osiecz Wielki za cenę wywoławczą 54.800,00 zł stanowiącej własność Gminy Boniewo ( KW XXXX/XXXXXXXX/X ).

Do wylicytowanej ceny zostanie doliczony podatek VAT w wys. 23%. Sprzedaż nieruchomości nastąpi w licytacji.

Przeznaczenie nieruchomości wg. planu zagospodarowania przestrzennego:

Działka oznaczona nr 101/3 położona w obrębie Osiecz Wielki dla którego miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego nie obowiązuje. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Boniewo przyjęte Uchwałą Nr XXIX/232/22 Rady
Gminy Boniewo z dnia 17.05.2022 r., przewiduje funkcję terenu zabudowy usługowej.

Wadium: 10 % ceny wywoławczej należy wnieść do dnia 05.06.2023 r.

Wadium należy uiścić na rachunek Urzędu Gminy w Boniewie - Bank Spółdzielczy w Lubrańcu O/Boniewo 90 9559 1030 0007 0263 2000 0001. Za datę wpłacenia wadium uważa się datę wpływu środków na rachunek Urzędu. Wadium wygrywającego zostanie zaliczone na poczet ceny nabycia nieruchomości. Pozostałym uczestnikom wadium zostanie zwrócone w terminie 3 dni po zamknięciu przetargu. Wadium przepada na rzecz Urzędu Gminy w Boniewie, jeżeli oferent, który przetarg wygrał uchyli się od zawarcia umowy w formie aktu notarialnego przenoszącej własność w terminie ustalonym w zawiadomieniu do jej zawarcia.

Ogłoszenie wraz z regulaminem dostępne są na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Boniewie oraz na stronie internetowej www.bip.boniewo.

Miejsce i termin przetargu:

Przetarg odbędzie się dnia 12 czerwca 2023 r. o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Gminy w Boniewie, ul. Szkolna 28 – pok. Nr 6.