Wróć do listy

Wistka, łódzkie

117 000 zł
Działka 0 ha 4 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 117 000 zł
Miasto Wistka
Powierzchnia 0 ha
Województwo łódzkie
Liczba działek 4
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 15 600 zł
Numer oferty 273305X640080313
Termin wpłaty wadium 25-05-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wieluniu Dariusz Korpowski na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 26-05-2023 o godz. 11:00 pod adresem: Sąd Rejonowy w Wieluniu VIII Zamiejscowy Wydział Cywilny, ul. Sienkiewicza 12, 98-330 Pajęczno, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: xx położonej przy , 98-337 Strzelce Wielkie, dla której Sąd Rejonowy w Wieluniu VII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z/s w Pajęcznie prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Suma oszacowania wynosi: 1) działka 161 o pow. 1,5100 ha, niezabudowana, grunty orne - 104 100,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 78 075,00 zł. 2)działka 613 o pow. 0,2700 ha, niezabudowana, grunty orne - 13 100,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 9 825,00 zł. 3)działka 847 o pow. 0,6600 ha, niezabudowana, grunty orne 35 600,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 26 700,00 zł. 4)działka 1001 o pow. 0,1400- łąka - 3 200,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 2 400,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, tj.: dz. nr 161 - 10 410,00 zł, dz. nr 613 - 1 310,00 zł, dz. nr 847 - 3 560,00 zł, dz. nr 1001 - 320,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Bank BGŻ BNP Paribas SA 25 16001462 1818 6022 6000 0001 najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Suma oszacowania wynosi 156 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 117 000,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 15 600,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: BGŻ BNP Paribas SA 25 1600 1462 1818 6022 6000 0001.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 15:00 do godz. 16:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.