Wróć do listy

Trzaski, kujawsko-pomorskie

63 487 zł
Działka 1.203 ha 4 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 63 487 zł
Miasto Trzaski
Powierzchnia 1.203 ha
Województwo kujawsko-pomorskie
Liczba działek 4
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 8 464 zł
Numer oferty 273284X640031131
Termin wpłaty wadium 04-06-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Artur Zieliński na podstawie art. 953 k.p.c. w zw. z art. 1013[6] k.p.c oraz art. 879[1] k.p.c. w toku egzekucji z nieruchomości podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 06-06-2023 o godz. 10:00 rozpocznie się pierwsza elektroniczna licytacja prawa własności nieruchomości, należącej do dłużników: xx
położonej: 88-110 Trzaski, Trzaski,
dla której Sąd Rejonowy w Inowrocławiu Wydział Ksiąg Wieczystych
prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X [NKW: XXXX/XXXXXXXX/X]

Opis nieruchomości: Przedmiotem licytacji jest nieruchomość rolna, niezabudowana w skład której wchodzą działki numer 19/5, 19/8, 19/9 i 19/10 o łącznej powierzchni 1,2030ha.
W księdze wieczystej nieruchomości ujęta jest działka numer 46/4, która nie stanowi własności dłużników.

Suma oszacowania wynosi 84 649,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 63 486,75zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 8 464,90 zł, najpóżniej w dniu poprzedzającym przetarg. Warunkiem udziału w licytacji jest złożenie rękojmi, którą składa się za pośrednictwem systemu teleinformatycznego obsługującego licytacje publiczne lub może zostać uiszczona na rachunek bankowy komornika: Santander Bank Polska S.A. 77 10901069 0000 0001 4158 0605, który potwierdza ten fakt w systemie teleinformatycznym.

Licytacja zakończy się w dniu 13-06-2023 o godzinie 10:00.
Oględziny nieruchomości odbędą się w dniu 01-06-2023r. od godz. 09:30 dogodz. 09:45.
Licytacja elektroniczna jest dostępna w systemie teleinformatycznym (www.e-licytacje.komornik.pl) wyłącznie dla komornika oraz uczestników biorących w niej udział. W związku z czym, aby wziąć w niej udział, konieczne jest założenie konta użytkownika za pośrednictwem w/w strony internetowej, zgłoszenie przystąpienia do przetargu oraz uiszczenie rękojmi. Więcej informacji znajduje się w Rozporządzeniu Ministra Sprawiedliwości z dnia 07 września 2016 r. w sprawie sposobu przeprowadzania licytacji elektronicznej ruchomości w sądowym postępowaniu egzekucyjnym (Dz. U. 2016, poz. 1431).

Historyczne ceny