Wróć do listy

Tarnowola, lubelskie

10 125 zł
Działka 0.3446 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 10 125 zł
Miasto Tarnowola
Powierzchnia 0.3446 ha
Województwo lubelskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 350 zł
Numer oferty 273210X639857823
Termin wpłaty wadium 09-07-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Biłgoraju Robert Wolanin Kancelaria Komornicza nr II w Biłgoraju na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 10-07-2023 o godz. 12:30 w budynku Sądu Rejonowego w Biłgoraju z siedzibą przy Kościuszki 29, 23-400 Biłgoraj, odbędzie się pierwsza licytacja:


- nieruchomości należącej do dłużnika: xx położonej przy Górniki ,Górniki, 23-460 Józefów, dla której Sąd Rejonowy w Biłgoraju prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
działka nr 317 położona w obrębie Górniki gm Józefów, las, zadrzewienia na gruntach rolnych, pow. 0,3446 ha

Suma oszacowania wynosi 13 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 10 125,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 1 350,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 12:00 do godz. 14:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.