Wróć do listy

Rogozina, zachodniopomorskie

44 250 zł
Działka 0 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 44 250 zł
Miasto Rogozina
Powierzchnia 0 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 8 850 zł
Numer oferty 272680X638616563
Termin wpłaty wadium 14-06-2023 Co to znaczy?

Opis

Kancelaria Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Gryficach Piotra Wrony na podstawie art. 10136 § 1 w zw. z art. 867 § 1 w zw. z art. 8791 i nast. ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 15-06-2023 o godz. 12:00 w kancelarii komornika odbędzie się druga licytacja:

- nieruchomości położonej przy Rogozina , 72-320 Trzebiatów, dla której Sąd Rejonowy w Gryficach V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Wysoka Brama 2, Gryfice, 72-300 Gryfice) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 88 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 1/2 sumy oszacowania i wynosi 44 250,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 8 850,00 zł.