Bolesławiec, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
OGŁASZA
I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr 14 zlokalizowanego w budynku nr 30/32 przy ul. Sierpnia'80
wraz z udziałem w prawie własności działki gruntu oraz wspólnych części budynku i urządzeń.
Lokal użytkowy nr 14 znajdujący się w budynku nr 30/32 przy ul. Sierpnia'80 w Bolesławcu.
I Przetarg
odbędzie się w dniu 13 czerwca 2023 roku o godz. 10.00
w siedzibie Urzędu Miasta Bolesławiec, w sali 412 Pl. Piłsudskiego nr 1
(wieżowiec, IV piętro).
Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu na rachunek bankowy Urzędu Miasta Bolesławiec Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. o/Bolesławiec nr 04 1020 2137 0000 9402 0046 4271 – w terminie do dnia 5 czerwca 2023 r. Wadium winno być wpłacone odpowiednio wcześniej, tak aby w dniu 5 czerwca 2023 r. środki pieniężne znajdowały się na rachunku organizatora przetargu. Osoby, których wadium wpłynie na rachunek Urzędu po dniu 5 czerwiec a 2023 r. nie zostaną dopuszczone do udziału w przetargu.
Zainteresowani wzięciem udziału w przetargu
mogą oglądać lokal w dniu 31 maja 2023 r. od godziny 14.30 do godz. 15.00.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie