To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Nieruchomość położona w niedalekiej odległości od centrum miasta, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej o wysokiej intensywności. Lokal znajduje się w budynku mieszkalnym wielorodzinnym wybudowanym w technologii tradycyjnej w 1925 r. Budynek jest podpiwniczony, 3,5-kondygnacyjny (z użytkowym poddaszem). W siedmioklatkowym budynku znajduje się 28 samodzielnych lokali mieszkalnych. Teren wokół budynku częściowo zagospodarowany: chodniki, ścieżki, urządzona zieleń niska.
Lokal mieszkalny nr 1o powierzchni 40,60 m2 położony jest na parterze, obejmuje 2 pokoje, kuchnię, łazienkę z wc, przedpokój. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni: 3,30m2.
Mieszkanie wyposażone jest w instalacje: wodną, kanalizacyjną, elektryczną, gazową, teletechniczną. Ogrzewanie za pomocą pieców kaflowych. Brak świadectwa charakterystyki energetycznej.
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!