Wróć do listy

Rogożewo, wielkopolskie

36 400 zł
694 zł/m2
Mieszkanie 52,46 m2 2 pokoje Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 36 400 zł
Miasto Rogożewo
Powierzchnia 52,46 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 26896X62990435
Termin wpłaty wadium 05-04-2019 Co to znaczy?

Opis

Syndyk sprzeda lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym położonym w Rogożewo, gmina
Jutrosin, o powierzchni użytkowej 52,46 m2, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i
spiżarni do którego przynależą piwnica o pow. 22,62 m2 oraz pomieszczenie gospodarcze o pow.
18,06 m2 , wraz z udziałem w gruncie. Dla nieruchomości urządzona jest księga wieczysta
XXXX/XXXXXXXX/X. Sprzedaż dokonywana jest w trybie prawa upadłościowego. Wartość oszacowania wynosi 72.800 zł. Oferty z ceną nie niższą od 50% wartości oszacowania proszę przesłać na adres: Biuro syndyka Stanisław Świdroń 60-121 Poznań ul. Głogowska 187 w terminie do 5 kwietnia 2019r. do godziny 15. W razie wpływu więcej niż jednej oferty syndyk
przeprowadzi licytację w terminie uzgodnionym z oferentami. Operat szacunkowy dostępny
w biurze syndyka. W razie pytań proszę o kontakt tel. 603 287 344, mail
kancelaria (malpa) cmaudit.pl

Historyczne ceny