Jasień, małopolskie
Szczegóły
Opis
Działka ew. nr 1439/40
Zgodnie z zaświadczeniem UM w Brzesku ITK.III.6727.607.2021.AK z dn. 14.12.2021 r. dz. ew. nr 1439/40 z m. Jasień położona jest w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (ok. 52 % działki), w terenie dróg wewnętrznych ( ok. 8 % pow. działki ) oraz w terenach sportu i rekreacji (ok. 40 % pow. działki) co jest zgodne ze zmianą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obszaru Gminy Brzesko terenów wsi Jasień przy ul. Sądeckiej zatwierdzonym Uchwałą Rady Miejskiej nr XXXIX/307/2021 z dnia 29.09.2021 r.
Zgodnie z zapisem w ewidencji gruntów dz. ew. nr 1439/40 obręb Jasień posiada pow. 0,4210 ha. Są to grunty orne RIIIb. Działka gruntu o nr ew. 1439/40 posiada powierzchnię 4210 m2. Kształt działki regularny trapez umożliwiający racjonalne zagospodarowanie. Teren o lekkim nachyleniu. Uzbrojenie terenu stanowi sieć elektryczna pozostałe tj. sieć kanalizacyjna, sieć wodociągowa i gazowa na działkach sąsiednich. Działka przylega bezpośrednio do dz. ew. nr 1439/49 / KW XXXX/XXXXXXXX/X z ujawnionymi obciążeniami na rzecz 1439/5 /- własność osób fizycznych w tym dłużnika. Droga gruntowa. Działka przylega bezpośrednio do drogi publicznej ul. Sądecka - droga gruntowa. Działka jest niezabudowana i nie ogrodzona, porośnięta trawą.
Nieruchomość - działka ew. nr 1439/40 oszacowana jest na kwotę: 174.690,00 zł.
Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: dwie trzecie wartości oszacowania tj.: 116.460,00 zł.
Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania tj.: 17.469,00 zł
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie