Jasień, małopolskie
Szczegóły
Opis
Działka ew. nr 1439/37
Zgodnie z zaświadczeniem UM w Brzesku ITK.III.6727.607.2021.AK z dn. 14.12.2021 r. dz. ew. nr 1439/37 z m. Jasień położona jest w terenach sportu i rekreacji co jest zgodne ze zmianą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obszaru Gminy Brzesko terenów wsi Jasień przy ul. Sądeckiej zatwierdzonym Uchwałą Rady Miejskiej nr XXXIX/307/2021 z dnia 29.09.2021 r. Jednocześnie dla w/w działki w dniu 19.12.2005 r. została wydana przez Starostę brzeskiego Decyzja znak OŚ.JG.6233-48/05 pozwolenie wodno-prawne na wykonanie 2 zbiorników wodnych ( stawy rybne ).
Zgodnie z zapisem w ewidencji gruntów dz. ew. nr 1439/37 obręb Jasień posiada pow. 1,2301 ha. Są to grunty orne RIIIb. Stwierdzono niezgodność oznaczenia użytków ze stanem faktycznym. Działka gruntu o nr ew. 1439/37 posiada powierzchnię 12301 m2. Kształt działki regularny umożliwiający racjonalne zagospodarowanie. Teren płaski. Uzbrojenie terenu stanowi sieć elektryczna. Działka przylega bezpośrednio do dz. ew. nr 1439/49 KW XXXX/XXXXXXXX/X z ujawnionymi obciążeniami na rzecz 1439/5 /- własność osób fizycznych w tym dłużnika. Droga gruntowa. Działka jest niezabudowana i cz. ogrodzona od strony wschodniej siatką leśną na słupkach betonowych. Na działce w cz. wschodniej znajduje się zbiornik wodny o wymiarach 181 m x 23 m z cz. nieregularną po stronie zachodniej 31 m x 16 m/ brak możliwości pomiaru głębokości – przyjęto 1,5 m/, reszta działki porośnięta trawą. Przez zachodnią cz. działki przebiega napowietrzna linia elektroenergetyczna z słupami pośrednimi tejże sieci.
Nieruchomość - działka ew. nr 1439/37 oszacowana jest na kwotę: 366.960,00 zł.
Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: dwie trzecie wartości oszacowania tj.: 244.640,00 zł.
Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania tj.: 36.696,00 zł
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie