Jasień, małopolskie
Szczegóły
Opis
Działka ew. nr 1439/26
Zgodnie z zaświadczeniem UM w Brzesku ITK.III.6727.607.2021.AK z dn. 14.12.2021 r. dz. ew. nr 1439/26 z m. Jasień położona jest w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (ok. 96 % działki) oraz w terenie dróg publicznych klasy D – dojazdowych (ok. 4 % pow. działki) co jest zgodne ze zmianą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obszaru Gminy Brzesko terenów wsi Jasień przy ul. Sądeckiej zatwierdzonym Uchwałą Rady Miejskiej nr XXXIX/307/2021 z dnia 29.09.2021 r.
Zgodnie z zapisem w ewidencji gruntów dz. ew. nr 1439/26 obręb Jasień posiada pow. 0,75 ha. Są to grunty orne RIIIb. Działka gruntu o nr ew. 1439/26 posiada powierzchnię 7500 m2. Kształt działki nieregularny umożliwiający racjonalne zagospodarowanie. Teren o lekkim nachyleniu. Uzbrojenie terenu stanowi sieć elektryczna oraz sieć kanalizacyjna, sieć wodociągowa i gazowa na działkach sąsiednich. Działka przylega bezpośrednio do dz. ew. nr 1439/49/ KW XXXX/XXXXXXXX/X z ujawnionymi obciążeniami na rzecz 1439/5 /- własność osób fizycznych w tym dłużnika. Droga cz. utwardzona cz. droga gruntowa. Działka jest niezabudowana i nie ogrodzona, porośnięta trawą.
Nieruchomość - działka ew. nr 1439/26 oszacowana jest na kwotę: 330.525,00 zł.
Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: dwie trzecie wartości oszacowania tj.: 220.350,00 zł.
Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania tj.: 33.052,50 zł
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie