Wróć do listy

Reptowo, zachodniopomorskie

60 563 zł
Działka 1.2432 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 60 563 zł
Miasto Reptowo
Powierzchnia 1.2432 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 8 075 zł
Numer oferty 268346X628466335
Termin wpłaty wadium 29-05-2023 Co to znaczy?

Opis

Kancelaria Komornicza, Wojska Polskiego 93, Stargard, 73-110 Stargard

tel. 913910265 / fax. 913910265

Sygnatura: KM 134/22

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI W TRYBIE UPROSZCZONEJ EGZEKUCJI Z NIERUCHOMOŚCI

Dnia 18 kwietnia 2023r. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Stargardzie Maciej Kołodziej, Kancelaria Komornicza nr IV w Stargardzie na podstawie art. 1013 (6) w zw. z art. 867 kpc podaje do publicznej wiadomości, że
w dniu:
30 maja 2023r. o godz. 10:00
w kancelarii komorniczej mieszczącej się w Stargardzie przy ul. Wojska Polskiego 93 odbędzie się pierwsza licytacja udziału w wysokości 1/2 prawa własności nieruchomości niezabudowanej położonej w Reptowie, działka nr ew. 340 (gmina Kobylanka, powiat stargardzki), dla której Sąd Rejonowy V Wydział Ksiąg Wieczystych w Stargardzie prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X, z której prowadzona jest egzekucja przeciwko dłużnikowi:
.
Nieruchomość niezabudowana położona wśród działek niezabudowanych w większości użytkowanymi jako łąki i pola uprawne. Powierzchnia działki wynosi 12432 m2 (1,2432 ha), symbol użytku RVi PsIV.
Działka niezabudowana, nieogrodzona kształtem zbliżona do trójkąta równoramiennego. Dojazd do działki od ulicy przebiegającej przez wieś Reptowo o nawierzchni asfaltowej, dalej drogą polną - działką nr ew. 435 i 507. Teren działki płaski porośnięty chwastami, częściowo zakrzaczony i zachwaszczony. Działka nieuzbrojona.
Suma oszacowania udziału w wysokości 1/2 wynosi 80.750,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 60.562,50 zł.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 8.075,00 zł najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.
Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika:
Bank Polska Kasa Opieki SA II O. w Szczecinie 30 12403927 1111 0010 4770 4300
W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość, przeglądać w kancelarii komornika operat szacunkowy biegłego sądowego z akt postępowania egzekucyjnego po wcześniejszym uzgodnieniu terminu
z komornikiem.

Historyczne ceny