Wróć do listy

Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

312 867 zł
5 394 zł/m2
Mieszkanie 58,00 m2 2 pokoje 1 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-59%
Zakończona
-59%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 312 867 zł
Powierzchnia 58,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Wilanowska 114KLIV
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 46 930 zł
Numer oferty 268292X628339867
Termin wpłaty wadium 10-07-2023 Co to znaczy?

Opis

OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie Marek Adrianek na podstawie art. 953 kpc podaje
do publicznej wiadomości, że: w dniu 11-07-2023r. o godz. 14:00 w budynku Sądu Rejonowego w Piasecznie mającego siedzibę przy ul. Kościuszki 14 w sali nr 210, odbędzie się druga licytacja nieruchomości należącej  do dłużnika: xxpołożonej: 05-520 Konstancin-Jeziorna, Wilanowska 114/23, dla której
Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę  wieczystą o numerze
KW [XXXX/XXXXXXXX/X]

Suma oszacowania wynosi 469 300,00zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi
312 866,66zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 46 930,00zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. 
Rękojmię można uiścić także na konto  komornika:
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA Oddział 2 w Warszawie 
75 10201026 3705 0000 2003 5021 
najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. 

Zgodnie z przepisem art.976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość oraz przeglądać w Sądzie Rejonowym w Piasecznie przy ul. Kościuszki 14 akta postępowania egzekucyjnego wraz z operatem szacunkowym.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.