Wróć do listy

Małkinia Górna, mazowieckie

139 000 zł
3 757 zł/m2
Mieszkanie 37,00 m2 2 pokoje 4 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 139 000 zł
Powierzchnia 37,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Leśna 24
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 13 900 zł
Numer oferty 267835X627269573
Termin wpłaty wadium 11-05-2023 Co to znaczy?

Opis

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej „Zacisze” w Małkini Górnej informuje, że w dniu 11 maja 2023 roku o godz. 13.00 w siedzibie Spółdzielni przy ul. Cichej 7/18 w Małkini Górnej odbędzie się przetarg w drodze licytacji o pierwszeństwo ustanowienia odrębnej własności lokalu typu M-2 o powierzchni użytkowej 37,00 m2 przy ul. Leśnej 24/9 w Małkini Górnej.

Cena wywoławcza odrębnej własności lokalu – 139 000,00 zł.

Lokal usytuowany jest na IV piętrze, składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju , łazienki i w.c. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 2,17 m²

Wadium w wysokości 13.900,00 zł osoby przystępujące do przetargu powinny wpłacić w kasie Spółdzielni w dniu przetargu do godz. 12.30.

Mieszkanie można obejrzeć w terminie uzgodnionym ze Spółdzielnią.

Historyczne ceny