Wróć do listy

Malbork, pomorskie

2 452 614 zł
28 519 zł/m2
Dom 86,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 2 452 614 zł
Miasto Malbork
Powierzchnia 86,00 m2
Województwo pomorskie
Ulica Toruńska 59
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 250 000 zł
Numer oferty 267831X627260205
Termin wpłaty wadium 15-06-2023 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
ogłasza w dniu 19 czerwca 2023 r. o godz. 10.00 pierwszy ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, stanowiącej własność Miasta Malborka
1. Opis nieruchomości
Nieruchomość gruntowa przy ul. Toruńskiej 59 zabudowana budynkiem mieszkalnym
jednorodzinnym wolnostojącym (pustostan), o pow. zabudowy 86 m2.
Nieruchomość ma urządzoną księgę wieczystą KW XXXX/XXXXXXXX/X.

Warunki nabycia nieruchomości:
a) wadium w kwocie 250 000 zł (dwieście pięćdziesiąt tysięcy złotych) płatne najpóźniej
do 15 czerwca 2023 r. przelewem na konto depozytowe Miasta Malborka prowadzone
w PKO BP SA nr 60 1020 1811 0000 0402 0339 9631. Za datę zapłaty uznaje się datę
zaksięgowania środków na koncie Miasta Malborka.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.