Wróć do listy

Malbork, pomorskie

333 500 zł
2 890 zł/m2
Mieszkanie 115,40 m2 4 pokoje 1 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-56%
Zakończona
-56%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 333 500 zł
Miasto Malbork
Powierzchnia 115,40 m2
Województwo pomorskie
Ulica Orzeszkowej 19
Liczba pokoi 4
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 35 000 zł
Numer oferty 267517X626524817
Termin wpłaty wadium 12-05-2023 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
ogłasza w dniu 17 maja 2023 r. o godz. 11.00 czwarty ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości lokalowej, stanowiącej własność Miasta Malborka
1. Opis nieruchomości
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość lokalowa położona w budynku
przy ul. Orzeszkowej 19/4, KW XXXX/XXXXXXXX/X. Budynek, w którym znajduje się
nieruchomość lokalowa został wybudowany w 1910 r. Jest to budynek mieszkalny
wielorodzinny, 1-klatkowy, pierzejowy, podpiwniczony, czterokondygnacyjny, murowany.

ul. Orzeszkowej 19/4


Warunki nabycia nieruchomości
a) wadium w kwocie 35 000 zł (trzydzieści pięć tysięcy złotych) płatne najpóźniej
do 12 maja 2023 r. przelewem na konto depozytowe Miasta Malborka prowadzone
w PKO BP SA Nr 60 1020 1811 0000 0402 0339 9631. Za datę zapłaty uznaje się datę
zaksięgowania środków na koncie Miasta Malborka.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.